Blog

Začátek číslo 3

Možná jste tu nově a o předchozích dvou blozích jste neslyšeli, ale spíš předpokládám, že se zde nachází návštěvníci z dvou předchozích míst. Opět nový začátek, teď snad už i poslední. Takže tímto vás tu všechny oficiálně vítám, nový sloní blog tentokrát na vlastní doméně je tu!

Vlastní doména…?

Sloni mají teď už i vlastní doménu. Proč jsem se tak rozhodla?
Vlastně to asi nebylo ani tak o mém rozhodnutí, jako spíš o okolí… a já ho přijala a těšila se na něj. U prapočátku tohohle rozhodnutí stála ichi, která se stěhovala na vlastní doménu. Tohle se odehrálo někdy v listopadu, myslím, že koncem. Nevím kde a proč, ale začala jsem se s mými přáteli a rodinou o doménách bavit, všichni mi říkali, jak je to výhodné a tak dále. Zpočátku jsem ji ani nechtěla, nicméně když pak kdosi přišel s tím, že to vypadá mnohem víc profesionálněji a já bych mohla tuhle stránku využívat do budoucna, začalo se mé rozhodnutí pomalu ale jistě lámat. Možná si pamatujete (ti, kdo jste byli čtenáři na blog.cz), že v mém rozhodnutí ve stěhování se na blogspot byl jeden hlavní moment a to ten, kdy jsem uviděla, jak blog.cz může být matoucí v ohledu reklam, jak hrozně může působit… Tohle všechno mi řekl jeden známý a vlastně je to dobře. Rozumí hodně blogům, koneckonců se tím tak nějak živí.
Když to shrneme, okolí ví, jak se mnou jednat ˆˆ

Blog neblog… ?

Opět ti, kdo si pamatují začátky, blog měl sloužit pouze pro účel publikování povídek a jiných textů. Hlavním důvodem byla zpětná vazba. A teď? Už to tak vůbec nevypadá. Někde jsem dřív psala, že „jsem změnila smýšlení o blogu jako takovém“. Či tak nějak, ale ta věta to stále dost dobře vystihuje. Z archivu povídek se stal blog literární, poté knižní… Co bude dál? To nikdo neví, třeba nakonec sloni skončí úplně někde jinde. Ale stále to budou sloni, i když už neplní správný význam slonů v ráji.

Doufám, že blogoví sloni ještě nějaký ten čas vydrží a další stěhování je už nečeká :)

Přečetl jsem?Děkuji za přečtení.

Tento příspěvek si zatím nikdo nepřečetl. Buďte první!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *