Akce Svázáno s knihou

Svět knihy 2016 – den nultý

Převzato z sloni-v-raji.blog.cz
Název čtyřdenního festivalu knih asi skoro každý knihomol už někdy slyšel. A slyšeli ho určitě nejen knihomolové, reklamy jsou už naprosto všude!

Jelikož veletrh začal pro veřejnost až dnes (asi před… hodinou a půl?), ale já budu psát o včerejšku, tento článek má tedy název „den nultý“. Nevím, jestli jsem to zmiňovala, ale jsem na Světě knihy jako pracovník, proto jsem měla tu příležitost se zde nacházet i včera.
Zajímavé to bylo ale i tak. Chvílemi nebyl nikde nikdo, žádná práce, jenom pozorování velkých a strašidelných zavírajících se dveří (které mi někdo během dne stihl zajistit tak, aby se už nezavíraly, takže i poslední zbytek zábavy mi byl odepřen) a přerovnávání letáků, ale to se měnilo množstvím přicházejících lidí. Skoro mám pocit, že lidé chodí schválně v co největších skupinkách najednou.
Od pravého poledne se do večera vzezření všech stánků od základu změnilo. Když jsem přišla, většinu míst tvořila pouze kostra s několika policemi. Poté nastal shon, stále chtěl někdo měnit, přidat, něco chybělo… ale výsledek je skvělý. Večer už bylo skoro vše na svém místě a vše fungovalo!

Tak co, kdopak se přijde podívat?

 
Přečetl jsem?Děkuji za přečtení.

Tento příspěvek si zatím nikdo nepřečetl. Buďte první!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *