Účastněno

Teaser Time 1

V původním plánu toto meme vůbec nebylo, to přiznávám narovinu. Nicméně mě natolik oslovilo, že jsem se ho rozhodla zařadit do plánu článků. Jedná se o obdobu na Teaser Tuesday a protože i mně více vyhovovalo nevázat se na úterý, bude vycházet nepravidelně, počítám tak jednou měsíčně. Teď už jen hurá do čtení! ^^

Málem bych zapomněla drobnost. Možná ani ne tak drobnost – pochází odtud. A některé skutečnosti jsem si opět tak nějak upravila k obrazu svému.

O co zde vlastně půjde?

  • Otevřít právě čtenou (sloní úprava) náhodnou knihu na libovolné stránce.
  • Napsat 2 „teaserové“ věty z oné stránky. A té protější.
  • Nezahrnovat do toho spoilery.
  • Přidat název knihy a jméno autora. Plus pár slov navíc.

Vlastní úpravy kurzívou.
Z právě přečtené na náhodnou knihu jsem upravila proto, že bychom nakonec skončili na něčem, co by se jmenovalo pravděpodobně Teaser Year. A to pravděpodobně ani já nechci.
Protější strana je dodána z čistě praktických důvodů – hned první kniha měla na otevřené straně obrázek.
A těch pár slov navíc? Přišlo mi to malinko chudé na článek!

Můj psí život
Martin Čáp
Grada, 2015
_________

Páníček skutečně strhl starou rákosovou rohož a pod ní se objevily velké plesnivé fleky, jak jsem to již první den předpovídal.

Tentokrát jsem se šel podívat, zda ti drzí kvokáči opět přišli na naši zahradu.

 

Jedna z nejlepších knih od českého autora, které jsem kdy četla. Nejen určená pro majitele psích mazlíčků, ale pro majitele jakýchkoliv domácích příšer! Věrně vyprávěná z pohledu Bertíka, neboli Alberta z Rododendronu, popisující všechny zážitky skutečně. Přikrášlení autora v některých situacích je sice znát, ono jak by se některé události tak věrně dozvěděl… Stoprocentně ale stojí za přečtení!

Nejen kniha není humorná, ale i zážitky kolem! Když jsem si ji byla kupovat, knihu jsem v knihkupectví nemohla najít, přestože všude byly reklamy a samo knihkupectví ji doporučovalo. A to se tam vyznám více než dobře, sama jsem tam malinkou chvíli pracovala. Ve chvíli, kdy jsem se tedy odhodlala zeptat, jsem toho litovala – napadlo by vás ji zařadit do příruček o psech? A ještě o ní tvrdit, že takhle odbornou knihu asi nemají? Decentně jsem se zadržovaným smíchem i nalezenou knihou odešla… a tuhle chybu jim neřekla. Musím se tam jít podívat, jestli už je zařazená správně.

Koupit knihu Můj psí život | Anotace

Přečetl jsem?Děkuji za přečtení.

Tento příspěvek si přečetl jeden člověk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *