Ostatní

Předvánoční plány

Možná už jste si všimli, že se snažím každý rok po dobu adventu a pak i na Vánoce blog ladit do tohoto období. Předpokládám, že příliš čtenářů sloníků z blog.cz tu není, takže si určitě nepamatujete Velké vánoční luštění (nejmenovalo se to tak, nicméně už je to dlouho a zrovna tyto články nikde uloženy nemám… a na blog.cz už nejsou v celkové podobě).

Letos mě postihlo něco podobného, ale tentokrát nebudeme luštit a ani nebudeme nic vyhrávat. Na tento nápad mi dodala inspiraci autorka blogu Janal’s story, která někdy v půlce listopadu sdílela na blogových skupinách na Facebooku svůj rozpis článků na Blogmass. Chtěla jsem se zapojit i do jejího nápadu jakési spolupráce, ovšem většina témat nekorespondovala se sloníky – a tak proč nevymyslet rovnou vlastní?

Nechtěla jsem tuto sérii článku nazývat Blogmass, ten název se mi nelíbí. A co víc, pochází ze spojení dvou anglických slov. Vymýšlela jsem názvy jako Série vánočních článků – ale zkratka tohohle názvu mi zní jako OSVČ. Takže jsem skončila zase na začátku, ale přesto název máme.

Asi teď přichází na řadu vhodná otázka – jak to bude s články? Původní plán Blogmass pracoval s články každý den, můj plán byl článek jednou za dva dny a nakonec vše skončilo “kompromisem” jeden článek za tři dny. Chtěla bych si s nimi dát práci a zahrnout tam i „ovánočněné“ články, které byly ve stálém plánu na prosinec. Příkladem toho bude Teaser Time.

Myslím, že tyto články budou také dobrou cestou, jak doplnit prázdnotou zející rubriky. O knihy ale také nebude nouze, když se na to tak dívám, vlastně téměř všechny články mají něco společného s knihami nebo papírem. A papírnictvím.

Začínáme malinko později, ale bylo to z důvodu, že jsem měla připraveny články, které vyšly v minulém týdnu a už jsem je nechtěla odkládat. Navíc jsem tak měla delší dobu na přípravu článků… a doufám, že to bude stát za to!

(později sem přibyde seznam všech článků, které v této sérii vyjdou)

 

 

Přečetl jsem?Děkuji za přečtení.

Tento příspěvek si zatím nikdo nepřečetl. Buďte první!

4 Replies to “Předvánoční plány

    1. Mně se to právě taktéž líbí, ráda takové články čtu, pokud jsou něčím výjimečné. Baví mě i takové články vytvářet, jen je to opravdu náročné. Neuvažuješ nad tím ještě? Hlásila bych se jako čtenář ^^

  1. Jáááá ano! Pamatuju si vánoční luštění :-) tehdy jsem se sice nezúčastnila, ale líbilo se mi ♡_♡
    Moc se těším až vyjde první článek. Zároveň obdivuju tvojí aktivitu blogu a že v určitá období je i tématický. Což ne každý si na svých stránkách dá až takhle moc záležet.

    1. Nojo, ty jsi jedna z těch, co vydrželi (nebo spíš vydržely?) :)
      Aktivitu? Já ti nevím, snaha tam někde možná je, ale výsledek se ztrácí! :D Myslím, že zrovna ty tohle víš nejlépe, znáš téměř všechny mé nerealizované plány. Každopádně díky ^^

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *