Reklamy, připomínky, dotazy, spolupráce, korektury nebo přání?

Reklamy

Ano, sem do tohoto článku můžete dávat reklamy a třeba i odkaz na svůj blog. Taktéž sem rozhodně patří odkazy na soutěže, co pořádáte nebo se jich zúčastníte. Prostě vše, co chcete, abychom já a ostatní viděli.

 

Připomínky a dotazy

Myslím, že zde není moc co vysvětlovat. :) Ráda si od vás přečtu kteroukoliv připomínku, ať už se to týká čehokoliv souvisejícího s blogem.

 

Spolupráce

Sháníte někoho, s kým chcete psát povídku? Chcete psát povídku se mnou?

V tomto případě, prosím, zanechte odkaz na svůj blog a popřípadě kontakt. Přece jen chci vědět s kým mám tu čest a hlavně to, jestli si ve psaní budeme rozumět :)

Nebo máte na mysli jinou spolupráci?

Napište mi buďto do komentářů nebo přímo na e-mail.

 

Korektury

Ne, nejsem vynikající v českém jazyce. Každý někdy udělá nějakou chybu, ale je málo lidí, které baví je opravovat. Naštěstí já patřím k té menšině a tak mě napadlo, kdyby někdo chtěl nějakou povídku opravit…?

Při zájmu mi, prosím, napište do komentářů nebo na můj e-mail. Jsem většinou schopna opravit dílo za týden, pokud tedy obsahuje přijatelné množství textu. Po domluvě bych možná mohla snížit dobu práce…

Podmínky:

Ráda bych – protože jsou korektury celkem složité – prosila o uvedení mé přezdívky a blogu. Tento bod samozřejmě platí při vašem zájmu o tento bod.